Udane zakupyWłaściwe produkty + dobry sklep Zobacz, jak to działa. To proste.Sprawdź

Oferty Pracy

Poszukujemy na terenie całej Polski przedstawicieli handlowych.

Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki,
- wyłączność na obsługę klientów w regionie,
- narzędzia do pozyskiwania klientów: dostęp do istniejącej bazy klientów i produktów, poczta mailowa, materiały marketingowe, próbki, możliwość rozwoju zawodowego,
skuteczną od lat filozofię prowadzenia biznesu.

Obowiązki:
- odwiedzanie klientów, dbanie o pozytywne relacje,
- pozyskiwanie zamówień.

Wymagania:
- entuzjazm, kultura osobista, zdolność krytycznego myślenia i własne zdanie,
- systematyczność, cierpliwość, konsekwencja w działaniu, chęć uczenia się,
- orientacja na osiąganie przełomowych, długofalowych celów zamiast działań krótkoterminowych,
- prawo jazdy kategorii B,
- własny samochód
- własna działalność gospodarcza

Uwaga - prosimy o dołączenie klauzuli:
„Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/ Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Grzegorz Nowak Haxe Polska, z siedzibą ul. Hebanowa 11, 63-400 Ostrów Wlkp. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych. Informujemy, iż dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa."