Menu
Udane zakupyWłaściwe produkty + dobry sklep Zobacz, jak to działa. To proste.Sprawdź


Haxe Opinie - przyłącz się i poznaj za darmo

Dla wszystkich klientów Haxe przygotowaliśmy ofertę dzielenia się wrażeniami z użytkowania naszych produktów. Poniżej bardziej szczegółowe informacje na ten temat.

Istota programu

Udział w programie Haxe Opinie wiąże się z przygotowaniem recenzji z testu produktu w formie tekstu ze zdjęciami lub filmu.

Zgłoszenie do programu

Program Haxe Opinie ma charakter ciągły, można się zgłaszać przez cały rok, wystarczy wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoba poznająca produkty zobowiązuje się przekazać wszelkie prawa autorskie do zdjęć i filmów. Przekazanie tych praw następuje na podstawie umowy dostarczonej przez Organizatora. Akceptacja zapisów umowy i jej podpisanie jest konieczne do wzięcia udziału w testach. Po zakwalifikowaniu danej osoby do programu i akceptacji umowy Organizator bezpłatnie (całkowicie na swój koszt) wysyła produkt. W przypadu, kiedy osoba zakwalifikowana do programu wcześniej nabyła dany produkt marki Haxe, Organizator dokona zwrotu kwoty wydanej na jego zakup na podstawie dowodu zakupu (paragonu lub faktury).

Realizacja opinii

Zasadniczo, wystarczy, że osoba uczestnicząca w programie opublikuje w Internecie lub prześle do nas recenzję w postaci tekstu ze zdjęciami lub filmu ilustrującego działanie produktu. W przypadku recenzji filmowych, które okażą się naprawdę dobre możliwe jest też dosłanie drugiej sztuki lub innego produktu Haxe gratis.

Zapraszamy do udziału w programie a w razie pytań prosimy pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..