PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOJĄ OPINIĄ

PROGRAM HAXE OPINIE

Dla Kogo?

Program ”Haxe Opinie” przeznaczony jest dla każdego. Jeśli jesteś młodą mamą lub tatą i chcesz zadbać o zdrowie swojego maluszka ta propozycja jest dla Ciebie. Katar u dziecka, gorączka spędzają Ci sen z oczu? Nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumiemy. Sami jesteśmy rodzicami i nasze produkty przetestowaliśmy na własnych pociechach, zanim trafiły one do sprzedaży. Teraz w miarę rozwoju marki Haxe chcemy, zapytać innych o opinię. Zdecydowałeś? Więc śmiało, zgłoś się do nas.

Jak dołączyć do grona użytkowników produktów marki Haxe?

  1. Napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule zgłoszenia zamieść „Testowanie produktów” – abyśmy nie zgubili Twojego zgłoszenia w ogromie wiadomości J.
  2. W zgłoszeniu napisz kilka słów o sobie, gdzie mieszkasz w jakim wieku są Twoje pociechy, z jakimi problemami w wychowaniu dziecka borykasz się na co dzień? I jak moglibyśmy Ci pomóc?
  3. Poczekaj na zgłoszenie naszego konsultanta, na pewno się odezwiemy. Uzbrój się w cierpliwość, mamy naprawdę sporo pracy
  4. Po pozytywnej wstępnej weryfikacji wybierasz interesujący Cię produkt
  5. Wybrane produkt wysyłamy do Ciebie nasz Koszt
  6. W ten sposób stajesz się częścią naszej Haxe rodziny, gratulujemy i przyjmujemy Cię do grona niezastąpionych opiniotwórców, dzięki którym możemy rozwijać naszą firmę a nade wszystko  nasze produkty, by lepiej mogły wszystkim służyć.

Dołączyłem do rodziny Haxe i co dalej?

W każdej rodzinie członkowie mają prawa i obwiązki. Podobnie jest w naszej, otrzymałeś od nas produkt? Zdecyduj na jakich zasadach przystępujesz do naszej rodzinki  i rozgość się u nas wygodnie.

Byłoby nam bardzo miło, jeśli pokażesz nam swoją pociechę J, dołączy do grona „naszych”.

Zapraszamy Cię do kontaktu i udziału w naszych programach, cały czas pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty, obserwuj nasze poczynania. Z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie lub swoich pociech.

Zapraszamy!